Rezervasyon
ROYAL BALON
ROYAL BALON - KAPADOKYA (ISO 9001 Sertifika Sahibi); 2010 yılında Turizm sektöründe 35 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Dinler Ailesi tarafından kurulmuş olup diğer Balon firmalarından farklı olarak Kapadokya Bölgesinde Lüks ve Kaliteli Balon Uçuşları yapmaktadır. ROYAL BALON - KAPADOKYA olarak yolcularımıza: Kişiselleştirilmiş, Lüks ve Krallar ile Kraliçelere Layık Uçuş Hizmeti sunmak için uçuş hizmetini en kaliteli Sıcak Hava Balonları ile gerçekleştirmektedir.


DİĞER BALON FİRMALARINDAN FARKLARIMIZ

  • Royal Balon - Kapadokya, Dünyanın en Kaliteli Balon Üretici Firmaları olan Cameron Balloons ve Lindstrand Balloons (İngiltere) tarafından imal edilen Sıcak Hava Balonları kullanmaktadır. Bu Balonlar; Kapadokya bölgesinde kullanılan Yeni Nesil İleri Teknoloji Ürünü Gümüş Kaplama Kumaştan imal edilmiş nadir Balonlardır. Filomuz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
  • Pilotlarımız Kapadokya bölgesinde çok tanınan, Bölgeye Hâkim ve Çok Tecrübeli Pilotlardır. Pilotlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
  • Tüm yolcularımız Eureko Sigorta tarafından diğer firmalardan farklı olarak En Yüksek Poliçe Oranları ile sigortalanmıştır.
  • Uçuş öncesi operasyon merkezimizde Açık Büfe Kahvaltı vermekteyiz. Kapadokya bölgesinde bu hizmeti "Gerçek Anlamda" uygulayan Tek Balon Firmasıyız.
  • Prestij ve Lüksün sembolü olan "American Express Selects" Programına kabul edilmiş İlk Balon Firmasıyız.
  • ASTA (Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği - İlk ve Tek Türk Balon Firması) üyeliği, BFA (Amerikan Balon Federasyonu - İlk ve Tek Kurumsal Üye olan Türk Balon Firması), BBAC (İngiliz Balon Kurumu) üyelikleri ile beraber KAPTİD (Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği) üyeliği bulunmaktadır.